Jdi na obsah Jdi na menu
 


jaké chování přináší úspěch???

27. 8. 2006

Jaké chování přináší úspěch?

Zkoušeli jste se někdy zamyslet nad tím, jak se běžně chováte při kontaktu s lidmi a jaký to má dopad na vaši úspěšnost v balení holek?


Plaché chování

Při chůzi hledíte často do země. Když mluvíte s lidmi, tak se jim málo díváte do očí a pokud ano, je váš pohled krátký a plachý. Pokud zahlédnete nějakou dívku, prohlížíte si ji spíše tak, aby vás moc neviděla, a když se setkáte očima, často uhnete, jako byste se na ni předtím nedívali. Delšího zrakového kontaktu se většinou bojíte, protože nevíte, co byste měli udělat dál. Někdy zvládnete i delší pokukování, ale na víc se necítíte a tak čekáte na nějaké znamení, které však nepřichází, a proto neuděláte nic. Doma si to vyčítáte, případně si slibujete, že příště se už budete chovat jinak.

Jde o velmi časté chování. Prezentuje se tak mnoho introvertů. Tento typ hodně věří na náhody a často si říká: „Až ji znovu uvidím, určitě už něco udělám.“, a pak je schopný každý den jezdit schválně ve stejnou dobu a čekat, až tu dívku znovu narazí. Když ji však znovu potká, jen po ní víc pokukuje a nejraději by, aby ona udělala ten první krok.

Výhody: Tohle chování přitahuje mateřské typy, protože v nich vzbuzuje touhu ochraňovat. Působíte velmi milým dojmem. To se dá využít hlavně u starších žen na úřadech, když o něco žádáte, nebo potřebujete něco vysvětlit.

Nevýhody: S tímto přístupem nikoho nesbalíte. Některé holky budete jistě přitahovat, protože z vás nebudou mít strach, ale abyste je sbalili, musíte je oslovit první a to se často nestane. Ve vztahu s holkami jste proto nejčastěji kamarád, kterému se svěřují.

Otevřené chování

Chodíte s hlavou vztyčenou, usmíváte se na lidi a nevyhýbáte se přímému pohledu do očí. Nemáte problém bavit se s cizími lidmi, zvládnete dobře mluvit. Když vidíte zajímavou holku, nebojíte se ji oslovit. Vždyť si spolu jen normálně povídáte. V balení máte velkou šanci. Ženám většinou takové chování imponuje a občas je i překvapuje, protože jsou zvyklejší na Plaché typy. Některé dívky s vámi však nic nechtějí mít, protože vám nevěří a mají se před vámi na pozoru.

Tento typ si většinou nic nedělá z odmítnutí. Nebere jej jako prohru, když něco nevyjde, jde se dál. Nejčastěji se vyskytuje u extrovertních lidí a dalších lidí, kteří si se cítí v pohodě a věří si. Což znamená, že takového chování může dosáhnout každý. Většina Plachých lidí to už poznala, když se jim například něco povedlo a byli na sebe hrdí nebo si dali pár panáků, kterými odbourali svoje zábrany.

Výhody: Oslovení vám nedělá problém, cítíte se v pohodě a máte dostatek sebevědomí, takže dívky přitahujete. Znáte plno dívek/kamarádek. Některé vás dokonce tajně obdivují a usilují o vás.

Nevýhody: Existují i holky, které se vás bojí, protože jste pro ně příliš velký balič. Vzhledem k tomu, že jste hodně vidět, počítejte s tím, že budete i hodně pomlouvaný a pro mnoho slabších a závistivých můžete být frajírek.

Kombinované chování

Samozřejmě, že spousta lidí disponuje oběma typy chování. Nečastěji však u kluků bývá dominantní Plachý typ, jenž se časem a zkušenostmi obohatí o prvky Otevřeného chování. Tahle kombinace je velmi silná, protože si svojí jemnou plachostí získá důvěru dívky a díky následnému útoku zajistí výhru.

Opačná kombinace je častá o něco méně, protože Otevřeným typům plachost nechybí a nepotřebují ji k úspěchu u žen. Ten si umí zajistit i bez ostýchavosti.Myslím, že je jasné, že samotný Plachý typ má nejmenší naději získat dívku. Takže pokud jste se v něm poznali, měli byste na sobě trošku pracovat, abyste svoji šanci zvýšili. Přitom stačí tak málo: Dívku oslovit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář