Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přeskočit na navigaci

US5

19. března 2006 15:11 | Aneta | US5

CHRIS

Datum narození:7.8.1988
Místo narození:Koln
Výška:178 cm
Barva vlasů:Blond
Barva očí:Modrá

Chris si pomocí US5 splnil svůj životní sen. Skupina, hudba a tanec je jeho životem. Další jeho vášní je fotografování, fotí nejradějí lidi.Jeho největším snem je stát na podiu. Chce uplatnit své schopnosti a být stále ve formě.A chce zůstat stále takový,jaký je.Chris se musel po vítězství v Big In America rozhodnout:Jeho přítelkyně nebo kariéra,dal přednost kariéře s US5 a udělal dobře.

Mezi jeho oblíbené sporty patří surfování a volleyball.Chris pochází z velkého rodinného domu a bydlí stále s rodiči(Pokud neni zrovna s US5).Jeho maminka je učitelka a tatínek prodavač.Kariéra jeho táty ho velmi inspirovala a proto by chtěl být s US5 absolutní hvězda.

Chris má 20-ti letou sestru Efu, která studuje jazyky a kulturní zboží v Bayernu. Chris momentálně chodí ještě do školy...

ChrisTOPlist

Chris 5TOPlist

Chris 3

Chris

IZZY

Datum narození:19.10.1983
Místo narození:Orlando, Florida
Výška:173 cm
Barva vlasů:červené dredy
Barva očí:hnědá

Od 15 let se Izzy věnuje muzice.

Izzy už dříve vystupoval se sklupinou EXACT,se kterou zpíval a tancoval.Dokonce byli předskokani na koncertě Aarona Cartera a Jessici Simpson.Později se stal členem komerční skupiny US5.Bydlí s klukama ze skupiny ve společnym WG Domě.Izzy je velmi talentovaný a nadaný tanečník-salta patří k jeho tanečnímu stylu.Izzy hraje skvěle na kytaru.

Má čtyři piercingy a 13 tetování.Jeho dredy pro něj mají náboženský význam,nikdy by se s nimi nemohl rozloučit.

Dřívější milovník věčírků,dnes dělá vše pro kariéru US5 a žije pro ní.Izzy je nadaný ne jen po pěvecké a taneční stránce-je i velmi tvořivý.Má talent pro skládání básní-na které si vždy čas najde..Izzy umí i bojové sporty.Je velmi emotivní.Jako jediný z US5 má Izzy přítelkyni.

Poprvé se dostal do Evropy až s US5,momentálně žije s klukama ze skupiny v Berlíně ve WG Domě,dřívě žil v Kalifornii,kde má super přátele.

Izzy má dva sourozence.Má 16-ti letou sestru a 15-ti letého bratra.

Izzy

Izzy

RICHIE

Datum narození:28.11.1988
Místo narození:Wheaton IL
Výška:173 cm
Barva vlasů:Blond
Barva očí:Modrá

Už od 4 let se Richie objevuje na jevišti a už má za sebou pár rolí v muzikálech,věnuje se sportu a zahrál si v americkém filmu "rule number one".

Richie byl na rozpacích a nevěděl jestli se má rozhodnout pro svou úspěšnou hereckou kariéru nebo pro US5.

Dal přednost US5, a tak ukončil školu.

Teď se může naplno věnovat zpěvu-koncertovat.

Richie je velmi energetický a je největší komik z US5.Rád napodobuje kluky ze skupiny.Stal se největším miláčkem dívek z celé skupiny-A Richie si to velmi užívá.O svých fanynkách říká,že jsou cool a sladké.

Richie je stále více ctižádostivý a chce ze sebe vydat co nejvíce.

Richie potřebuje stálý kontakt se svou rodinou, kterou nadevše miluje.

Jeho rodina ho podporuje a motivuje-dává mu sílu.

Richie má staršího bratra.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář